Відділення дошкільної і початкової освіти

Слупіцька Світлана Михайлівна

Завідувач відділення дошкільної і початкової освіти – Слупіцька Світлана Михайлівна, викладач іноземних мов – освіта вища, спеціальність «Філологія». Кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання «викладач-методист», педагогічний стаж – 28 років.

У 1930 р. у коледжі відкрито відділення підготовки вихователів для дитячих садків та дитячих будинків.

У 2007 році ліцензовано нову спеціальність – «Початкова освіта» з підготовки фахівців за кваліфікацією «Вчитель початкової школи». Сертифікат про акредитацію серія НД-І №2441129.

Логотип відділення

Освітні програми:

Дошкільна освіта

БАКАЛАВР

(Термін навчання 3 роки 10 місяців)

012 Дошкільна освіта

"Бакалавр дошкільної освіти"

БАКАЛАВР: (Скорочений термін навчання: на базі ОКР Молодший спеціаліст та на базі повної вищої освіти за спорідненою спеціальністю 1 рік 10 місяців).

ОПС ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР

012 Дошкільна освіта

• Освітня кваліфікація

"Фаховий молодший бакалавр дошкільної освіти"

Додаткові кваліфікації:

• "Вчитель з початкової освіти";
  • "Інструктор з фізкультури";
  • "Організатор образотворчої діяльності дітей дошкільного віку";
  • "Вихователь компенсуючих груп";
  • "Керівник хореографічного колективу дітей дошкільного віку".

Початкова освіта

БАКАЛАВР

(Термін навчання 3 роки 10 місяців)

013 Початкова освіта

"Бакалавр початкової освіти"

ОПС ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР

013 Початкова освіта

• Освітня кваліфікація

«Фаховий молодший бакалавр з початкової освіти»

Додаткові кваліфікації:

• «Вчитель інформатики»;
  • «Вчитель англійської мови»;
  • «Педагог-організатор».

Відеоматеріали

Новини відділення

ТИЖДЕНЬ ВДІПО! ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ!

Четвер у коледжан пройшов з елементами помаранчевого кольору як символу життєвої енергії, радості і тепла.

ТИЖДЕНЬ ВДІПО! СТУДЕНТИ ВІДДІЛЕННЯ ЗНАЮТЬ! ВМІЮТЬ! МОЖУТЬ!

10.04.2024 р. заходи у рамках  ТИЖНЯ ВДіПО пройшли з елементами колористики як елементів дослідження  внутрішнього іміджу сучасного педагога як найважливішої складової  педагогічного професіоналізму, вироблення самовпевненості, кращого стану здоров‘я, створення гарного настрою та новим станом інтелекту як важливого ступеню на шляху до особистісного успіху та зростання як основного результату ефективності  процесу якісної підготовки фахівців нової генерації.

ТИЖДЕНЬ ВДіПО. СЕРЦЕ ВІДДАЄМО ДІТЯМ ! ДБАЄМО ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ‘Я !

Події кольорового тижня ВДіПО  9 квітня 2024 року пройшли під гаслом " Серце віддаємо дітям."

КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ !

З 8 квітня  до 12 квітня 2024 року, згідно плану роботи  КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради", проходить  кольоровий Тиждень відділення дошкільної  і початкової  освіти (ВДіПО).

Флешмоб «Незабутні Шевченкові рядки - наше сьогодення»

Флешмоб від студентського уряду коледжу «Незабутні Шевченкові рядки - наше сьогодення» (з нагоди 100 річчя від часу присвоєння Комунальному закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» імені Тараса Григоровича Шевченка

Організація освітньої діяльності відділення дошкільної і початкової освіти

Звіт-презентація про організацію освітньої діяльності відділення дошкільної і початкової  освіти КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» у 2022/2023  н. р.

ПЛАН ТИЖНЯ ВІДДЛЕННЯ

ПЛАН КОЛЬОРОВОГО тижня ВІДДІЛЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ І ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ (ВДіПО) КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» з 10. 04. 2023 по 14.04.2023 р.