Заняття з англійської мови "How to give a successful presentation"

Підсумкове факультативне заняття з англійської мови (102-П та 202-П групи) "How to give a successful presentation", організатор заходу канд.пед.наук, доц., доктор філософії Лебідь І.В.

  • Переглядів: 2

Педагогічний музей України. Григорій Шерстюк

 

Григорій Шерстюк народився 26 листопада 1882 р. в с. Новий Тагамлик на Полтавщині. Після закінчення місцевого міністерського зразкового училища у 1899 вступив до Новобузької вчительської семінарії. Одержавши в 1904 документ про закінчення курсу навчання, повертається на рідну Полтавщину, де працює народним учителем спочатку в земській школі с. Наталівка, а пізніше в с. Мала Перещепина. Детальніше

  • Переглядів: 4

ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ - ЦЕ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

У четверту суботу листопада традиційно  Україна і світ вшановує пам’ять мільйонів жертв Великого Голоду 1932-1933 років.

26 листопада 2022 року студенти та викладачі КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» разом з громадськістю м. Умань вшанували пам’ять про загиблих панахидою та покладанням квітів та лампадок до пам'ятного знаку жертвам Голодомору.

Щорічно, цього дня проводиться всеукраїнська акція «Запали свічку».

О 16.00 год. запаліть свічку в своєму вікні. Віддайте шану тим, хто пізнав голодне жахіття без хліба. Детальніше

 

 

  • Переглядів: 6

До дня пам´яті жертв Голодомору 1932–1933 рр. в Україні

 

Після Жовтневого перевороту впродовж 1917–1921 років на більшій частині території колишньої Російської імперії владу захопили комуністи. Ними шляхом прямої окупації була знищена демократична Українська Народна Республіка, проголошена у 1917 році... Детальніше

  • Переглядів: 4

Вшановуємо пам’ять жертв Голодомору

Щороку в четверту суботу листопада вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2022-му пам’ятна дата припадає на 26 листопада.
26 листопада, о 16:00, долучіться до Загальнонаціональної хвилини мовчання.
Наше сьогодення вчить: щоб слугувати запобіжником проти повторення трагедій і злочинів минулого, наша пам’ять має бути живою і чесною, а в ставленні до тих, хто вчиняє злочини проти людства, не повинно бути подвійних підходів.
Тому цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходитиме під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!».

  • Переглядів: 4

Кабінет безпеки коледжу заповнили волонтери Червоного Хреста.

Кабінет безпеки КЗ "Уманський фаховий гуманітарно-педагогічнтй коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради" заповнили волонтери Червоного Хреста.
Інструктор з навчання навичкам надання першої допомоги Уманської МРОТЧХУ Світлана Шабаш фахово провела показове заняття. Детальніше
  • Переглядів: 5

Комунальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради' © 2022