Місія Коледжу – збереження і примноження традицій сучасної якісної української освіти

Крамська Зоя Михайлівна

В.о. директора, заступник директора з навчальної роботи – Крамська Зоя Михайлівна, доктор філософії, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена знаком "Відмінник освіти", знаком "Василь Сухомлинський", почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотою управління освіти і науки.

У 1996 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім.П.Г.Тичини за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)», у 2000 - Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти, українська мова та література», у 2019 - КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" за спеціальністю "Початкова освіта" (освітній ступінь бакалавр).

Прийом з особистих питань заступником директора з навчальної роботи КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради":

щоденно  з 8.00 до 17.00 год. (обідня перерва 13.00-14.00)

Заступник директора коледжу з соціально-гуманітарної  та виховної роботи - Білошкурський Валентин Васильович, викладач вищої кваліфікаційної категорії, магістр, нагороджений грамотою Головного управління освіти і науки.

У 20007 році закінчив Уманський державний педагогічний університет імені павла Тичини за спеціальністю "Фізика та основи інформатики", у 2008 - Магістратуру в Уманському державному педагогічному університеті імені павла Тичини за спеціальністю "Фізика".

Прийом з особистих питань заступником директора з соціально-гуманітарної  та виховної роботи КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради":

щоденно  з 8.00 до 17.00 год. (обідня перерва 13.00-14.00)

Заступник директора коледжу з адміністративно-господарської роботи – Майборода Олександр Альдіманітасович.

У 1987 році закінчив Уманський технікум механізації сільського господарства.

Поштарук Лариса Іванівна

Завідувач відділення дошкільної і початкової освіти – Поштарук Лариса Іванівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, магістр, член географічного товариства України, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки.

У 1998 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. Павла Тичини, за спеціальністю «Біологія. Географія», у  2013 році - магістратуру при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».

Сидорчук Людмила Петрівна

Завідувач відділення соціальної та спеціальної освіти – Сидорчук Людмила Петрівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена почесною грамотою управління освіти і науки, почесною грамотою обласної ради, подякою Міністерства освіти і науки України.

У 1996 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)», у 2017 році - магістратуру в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю «Соціальна робота».

Завідувач відділення музичного мистецтва – Вишневецька Людмила Георгіївна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена почесною грамотою Міністертсва освіти і науки України, знаком "Відмінник України".

У 1996 році закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М.В.Гоголя за спеціальністю «Музика».

Завідувач заочного відділення – Фещенко Галина Володимирівна, кандидат педагогічних наук (рік захисту 2012), викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, грамотою Головного управління освіти і науки, почесною грамотою Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України.

У 1993 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання», у 2019 - КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка" за спеціальностями "Соціальна робота" та "Спеціальна освіта" (освітній ступінь бакалавр).

Піковець Наталія Вікторівна

Завідувач навчально-виробничої практики – Піковець Наталія Вікторівна, кандидат психологічних наук (рік захисту 2020), викладач вищої кваліфікаційної категорії., викладач-методист, нагороджена подякою міського голови міста Умань

У 1992 році закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім.К.Д.Ушинського за спеціальністю "Педагогіка і психологія (дошкільна)" , у 2006 - закінчила Черкаський національний університет ім.Богдана Хмельницького за спеціальністю «Психологія». 

Троян Наталія Дмитрівна

Завідувач навчально-методичного кабінету – Троян Наталія Дмитрівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії.

У 1995 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, за спеціальністю "Педагогіка і психологія (дошкільна)".

Шарапанюк Аліна Йосипівна

Завідувач навчально-методичної лабораторії – Шарапанюк Аліна Йосипівна, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, почесною грамотою Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України.

У 1985 році закінчила Київський державний педагогічний інститут ім.О.М.Горького за спеціальністю «Педагогіка і психологія (дошкільна)».

Федоров Михайло Володимирович

Завідувач навчально-консультаційним пунктом – Федоров Михайло Володимирович, викладач першої кваліфікаційної категорії.

У 2011 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Механізація сільського господарства», у 2011 році - Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю «Соціальна педагогіка», у 2011 році - магістратуру при Національному університеті біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "Механізація сільського господарства", у 2017 році -  Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, за спеціальністю «Технологічна освіта», у 2019 - магістратуру при Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціальністю "Освітні, педагогічні науки", аспірантура при Національному університеті біоресурсів і природокористування України за спеціальністю "Інженер-дослідник".

Давидова Людмила Сергіївна

Завідувач навчально-консультаційним пунктом – Давидова Людмила Сергіївна, викладач кваліфікаційної категорії спеціаліст.

У 1981 році закінчила Уманський державний педагогічний інститут  ім.Т.Г.Тичини за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». 

Денисюк Тетяна Костянтинівна

Методист коледжу – Денисюк Тетяна Костянтинівна, кандидат філологічних наук (рік захисту 2011), викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, нагороджена знаком "Відмінник освіти України", нагрудним знаком "Василь Сухомлинський", почесною грамотою Черкаської обласної державної адміністрації, подякою управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, почесною грамотою Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки України.

У 1981 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут ім.М.О.Островського за спеціальністю «Українська мова і література» 

Комунальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради' © 2022