Місія Коледжу – збереження і примноження традицій сучасної якісної української освіти

Заклад дошкільної освіти №31 м.Умань проводить міське методичне об'єднання вихователів-метолдистів «Інклюзивна освіта: навчаємо і розвиваємо разом», яке відбудеться 03.02.2021 року.


9 лютого 2021 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія» Уманської міської ради Черкаської області в рамках співпраці кафедри технологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та  центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Уманської міської ради Черкаської області відбудеться онлайн семінар-практикум ММО вчителів обслуговуючої праці закладів загальної середньої освіти міста Умані з теми «Народні промисли на уроках обслуговуючої праці».


02.02.2021 р. на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти Уманської міської ради відбудеться засідання творчої групи «Психологічна служба» з теми «Рекламний проєкт психологічної служби закладу».

2 лютого 2021 року  відбудеться  семінар-практикум ММО вчителів технічної праці в режимі онлайн на платформі Coogle Meet з теми «Впровадження сучасних педагогічних технологій навчання як умова досягнення нової якості технологічної освіти» на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.


28 січня 2021 року в режимі онлайн відбудеться засідання ММО вчителів 4-х класів ЗЗСО з теми «Сучасні освітні технології навчання в умовах Нової української школи» на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 Уманської міської ради Черкаської області.


22 січня 2021 року в режимі онлайн відбудеться семінар-практикум міського методичного об’єднання вихователів груп продовженого дня ЗЗСО міста Умані з теми «Технології критичного мислення» на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія».


15 січня 2021 року центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти буде проведено онлайн-семінар для вчителів математики на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова з проблеми «Організація дистанційного навчання на уроках математики».

21.12.2020 р. центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти   буде проведено онлайн-семінар для вчителів географії на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана з проблеми «Організація дистанційного навчання на уроках географії».


18.12.2020 на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №9 центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти буде проведено семінар директорів ЗЗСО, МНВК з теми «Командна взаємодія в контексті психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами».


16.12.2020 року на базі комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр" Уманської міської ради відбудеться методичний практикум онлайн для асистентів вчителів та вчителів інклюзивних класів ЗЗСО на тему: "Комплексний підхід в роботі вчителя та асистента вчителя в інклюзивному класі".


14.12.2020 р. центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти буде проведено інтегрований онлайн-семінар для вчителів хімії та біології на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 з проблеми «STEM- освіта потреба сучасного освітнього процесу».


11 грудня 2020 року в режимі онлайн центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти спільно з учителями української мови і літератури Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна Уманської міської ради Черкаської області буде проведено семінар «Використання онлайн-ресурсів на уроках української мови та літератури в умовах організації дистанційного навчання».


10 грудня 2020 року відбудеться чергове засідання школи  молодого вчителя (ШМВ) міського методичного об’єднання вчителів початкових класів з теми «Дистанційне навчання: нові можливості», яке проходило на базі НВК № 17 «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Уманської міської ради Черкаської області.


10.12.2020 р. центром професійного розвитку педагогічних працівників відділу освіти буде проведено  на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3  семінар-практикум учителів фізики в режимі онлайн з проблеми «Інновації фізичної освіти».  


04.12.2020 р. на базі Уманського навчально-виховного комплексу №17 відбудеться семінар-практикум учителів історії в режимі онлайн з проблеми «Організація дистанційного навчання на уроках історії в умовах карантину».


02 грудня 2020 року на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №2 м. Умані відбудеться онлайн-семінар для музичних керівників закладів дошкільної освіти м. Умань з теми «Сучасний підхід в розвитку національно-патріотичного виховання дітей у музичній діяльності».


03.12.2020 р. на базі Уманського навчально-виховного комплексу №10 – медичної гімназії відбудеться семінар учителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти міста Умань в режимі онлайн з проблеми «Формування здоров’язберігаючих компетентностей учнів під час дистанційного навчання».


10 листопада 2020 року на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа     І-ІІІ ступенів № 10 – медична гімназія» відбудеться онлайн семінар для спеціалістів психологічної служби закладів загальної середньої освіти м. Умань на тему «Організація психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання».


6 листопада 2020 року на базі відділу освіти Уманської міської ради відбудеться в режимі онлайн засідання «круглого столу» учителів математики з проблеми «Особливості проведення ЗНО з математики у 2021 році». Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Плющ проаналізує результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики в 2020 році.


9 листопада 2020 року до Дня Української писемності та мови у дошкільному навчальному закладі яслах-садку комбінованого типу №28 м. Умані в старшій групі відбудеться квест-гра "Збережемо наш скарб  ̶  рідну мову!", на якій об'єднані в команди дошкільнята змагатимуться у знанні української мови, фольклору, декламуванні віршів українських поетів, виконанні пісень та грі в народні ігри.


05.11.2020 р. на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 відбудеться семінар учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти міста Умані в режимі онлайн з проблеми «Організація освітнього процесу з фізичної культури в основній та старшій школі в умовах дистанційного навчання».


16 жовтня 2020 року на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Уманської міської ради, у дистанційному режимі, на платформі ZOOM буде проведений веб-практикум для педагогічних працівників інклюзивних груп на тему: «Взаємодія учасників команди психолого-педагогічного супроводу».


На базі ЦПРПП 28 вересня 2020 року відбудеться засідання міської творчої групи соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти з проблеми «Актуальність наявності психологічних ресурсів суб’єктів освітньої діяльності в умовах дистанційної освіти».


Уманський Будинок дитячої та юнацької творчості запрошує студентів та викладачів на Фестиваль колядок та щедрівок, що відбудеться 20 січня 2020 року. 


КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" запрошує відвідати майстер-клас "Рукавичка мрій та бажань"для батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, що відбудеться 18 грудня 2019 року. 


Дошкільний навчальний заклад ясла-садок комбінованого типу №25 запрошує 28 листопада 2019 року студентів та викладачів на засідання міського методичного об’єднання музичних керівників з теми: «Квест-гра як ефективна сучасна форма організації музичної діяльності дошкільників».


КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» 30 жовтня 2019 року запрошує на тренінг з елементами майстер-класів для асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти міста Умані, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. 


24 жовтня 2019 року виїзний семінар – практикум учителів музичного мистецтва на тему «Роль музики у формуванні національно – патріотичної свідомості учнівської молоді». (Мандрівка до сіл Шевченкове та Моринці).


КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» запрошує студентів та працівників освітніх закладів міста на семінар-практикум на тему: «Інклюзивна освіта: навчаємо та виховуємо разом», що відбудеться 25 вересня 2019 року.

Комунальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради' © 2022