Стейкхолдери-коледжу
Місія Коледжу – збереження і примноження традицій сучасної якісної української освіти
9 січня 2024р. на базі центру професійного розвитку педагогічних працівників управління освіти та гуманітарної політики проведено захід «Роль педагога-організатора в формуванні громадянської компетентності здобувачів освіти». Під час зустрічі педагоги організатори Уманської гімназії №№ 10,12 та Полянецької гімназії мали змогу взяти участь у майстер-класах, що проводились з виховання національної свідомості учнів через систему виховної роботи педагога-організатора.
9 січня 2024 р. на базі Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради пройшов тренінг для вчителів міської творчої групи НПП "Інтелект України на тему "Сучасний учитель в успішній школі". Метою заходу було осучаснення освітнього процесу, розширення діапазону дидактичних засобів, підвищення мотивації та індивідуалізації навчання, розвитку творчих здібностей та для створення благополучного емоційного фону. Учасники зустрічі мали змогу ознайомитись з досвідом роботи керівника творчої групи Єлістратова Світлани Михайлівни та виконувати цікаві завдання під час проведення майстер-класу з використанням технологій критичного мислення через інтеграцію навчання, що провела учитель Уманської гімназії №11 Уманської міської ради П'ятківська Алла Леонідівна.
16 січня 2024 р. на базі управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради відбулось засідання «Школи професійної адаптації спеціалістів психологічної служби». Практичні психологи обговорювали нормативно-правові аспекти ведення документації та розглядали важливі питання щодо підвищення рівня професійної компетентності молодих фахівців психологічної служби.
23 січня 2024 р. на базі Уманської початкової школи №3 проведено засідання шкільної професійної спільноти вчителів початкових класів, на якому розглядалося питання щодо порядку проведення конкурсного відбору підручників та посібників для здобувачів освіти 2 класів. Вчителі ознайомилися з електронними версіями підручників та здійснили свій вибір.
06 грудня 2023р. відбудеться ряд цікавих виховних та благодійних заходів у закладах дошкільної освіти та у початкових школах м. Умань, присвячених Дню святого Миколая з метою вшанування народних традицій як духовну окрасу українського народу.
27 листопада 2023р. відбудеться довготривалий семінар з проблеми соціально-емоційного розвитку дошкільників на базі Уманської початкової школи №1 (в.о. директора Новіцька Л.І.)
14 листопада 2023р. на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №5 (завідувач Корчак Г.В.) буде проведено семінар-практикум для вихователів компенсуючих груп з теми «Використання інноваційних технологій в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами».
13 листопада 2023р. в Уманській початковій школі №1 (в.о. директора Новіцька Л.І.) заплановано ряд педагогічних активностей до Дня науки з теми «STEM-освіта в початковій школі - це стимулювання допитливості, підтримка інтересу до навчання, пошуку знань, самостійних досліджень»:
- математичний квест (3 клас, вчитель Войтенко Н.В.);
- математична вікторина (1Б клас, вчитель Лиса Л.В.);
- дослідницько-пошукова робота у "науковій" лабораторії (1А та 2 класи, вчителі: Малигіна Н.О. та Колінчак І.В.).
з 13 по 19 листопада 2023р. у закладах дошкільної освіти м. Умань проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху в рамках ІІ етапу всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.
03 листопада 2023р. на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №25 м. Умань (завідувач Дідура Л.О.) відбудеться відкритий перегляд заняття з освітнього напряму «Дитини в природньому довкіллі» (вихователь Оксана Левченко) – формування природничо-екологічної компетентності та емоційно-ціннісного ставлення у дітей молодшого дошкільного віку.
01 листопада 2023р. на базі дошкільного навчального закладу ясел-садка комбінованого типу №25 м. Умань (завідувач Дідура Л.О.) у рамках міського методичного об’єднання музичних керівників відбудеться обговорення актуальних проблем щодо формування музично-творчих компетентностей у дітей дошкільного віку. Миколайчук С.П., Буртна Н.І., Петруша Т.І., музичні керівники дошкільних навчальних закладів міста №7, 15, 25 презентують цікавий досвід своєї роботи з вихованцями щодо музичного розвитку дітей дошкільного віку через призму інноваційних технологій; розвитку ритмічного слуху у дошкільників шляхом взаємодії музичних керівників з вихователями; розвитку креативної особистості засобами музичного виховання. Музичне заняття для дітей старшого дошкільного віку «Осіння феєрія містами України» проведе музичний керівник ДНЗ №25 Петруша Т.І.)