Циклова комісія образотворчого мистецтва та методик навчання

Мета циклової методичної комісії – виховання художньо-естетичного бачення світу студентів коледжу як майбутніх фахівців педагогічної галузі

Викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання:

Козак Наталія Дмитрівна

Козак Наталія Дмитрівна – голова циклової комісії, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, Відмінник освіти України.

Черевко Леоніла Василівна

Черевко Леоніла Василівна – викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Барабаш Валентина Іванівна

Барабаш Валентина Іванівна - викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист.

Кожушко Тарас Степанович

Кожушко Тарас Степанович - викладач вищої кваліфікаційної категорії. Працює над проблемою "Формування мистецької компетентності студентів коледжу”

Підведення підсумків X регіонального Конкурсу юних художників та майстрів народної творчості «Веселкова палітра»

Щорічно навесні в  КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» проводиться регіональний Конкурс юних художників та майстрів народної творчості «Веселкова палітра».

Звіт циклової комісії

Підсумки роботи викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання за перше півріччя 2023/24 н.р.

Декадник викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання

Заходи декадника викладачів циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання проходив з 04.12.2023  по 15.12.2023 року були направлені на досконале вивчення стану викладання дисциплін образотворчого мистецтва та методик навчання.

VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

У КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» 23-24 листопада 2023 р. відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична  конференція з міжнародною участю з теми «Т. Г. ШЕВЧЕНКО В ОСВІТНЬОМУ Й КУЛЬТУРОЛОГІЧНОМУ ПРОСТОРІ УКРАЇНИ ХІХ – ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ ХХІ СТОЛІТТЯ», (з нагоди 100-річчя з дня присвоєння імені Тараса Григоровича Шевченка Комунальному закладу).

Засідання РМО Мистецтво, Технології

В четвер, 16 листопада в дистанційному форматі відбулося  засідання РМО Мистецтво, Технології під керівництвом голови РМО  Тетяни ЄФІМОВОЇ, в якому взяли участь викладачі ЦК образотворчого мистецтва та методик навчання.

Виставка у бібліотеці

Мисткиня Олена Поліщук 15 листопада о  15.00 годині в бібліотеці (вул. Шевченка, 17) запропонувала виставку  народного декоративного розпису для освітян та пересічних уманчан.

Робота зі стейкхолдерами

06.11.2023 року було проведено зустріч з педагогом-організатором Хован Златою Дмитрівною в Уманській гімназії № 5 Уманської міської ради та здобувачами освіти 2-4 курсів, які здобувають освіту в Комунальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»

Заходи до Дня дошкілля

22-29 вересня в Комунальному закладі «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» відбулися заходи до Дня дошкілля

Створення писанок до Великодня

Не лише здобувачі освіти КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради" на факультативному занятті з основ писанкарства люблять писати писанки, а і викладачі  з радістю відвідують майстер-класи з писанкарства.

Веселкова палітра 2023

В лютому-березні в КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» традиційно  проводився  вже ІХ регіональний онлайн - конкурс  юних художників та майстрів народної творчості «Веселкова палітра».

До дня народження Т.Г. Шевченка

Викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання із студентами відділення дошкільної і початкової освіти організували тематичну виставку творчих робіт до річниці Т.Г. Шевченка".

Засідання викладачів методичного об’єднання «Технології» і «Мистецтво» педагогічних фахових коледжів Південного регіону України

17 листопада 2022 на базі педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії проводилася онлайн зустріч викладачів  методичного об’єднання  «Технології» і «Мистецтво» педагогічних фахових коледжів Південного регіону України у 2022-2023 навчальному році.

Участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «STAR-FEST»

Викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» Барабаш В.І., Кожушко Т.С. та Черевко Л.В. взяли участь у ХХХІІ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «STAR-FEST» у номінації «Прикладне та декоративне мистецтво».

Методичне об’єднання викладачів дисциплін «Технології» і «Мистецтво»

18.11.2021 викладачі циклової комісії образотворчого мистецтва та методик навчання КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка» Черкаської обласної ради» Козак Н. Д., Барабаш В. І., Черевко Л. В. взяли участь в онлайн проведенні методичного об’єднання викладачів дисциплін «Технології» і «Мистецтво» педагогічних фахових коледжів Південного регіону України, яке відбулося в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії.

День художника в коледжі

10 жовтня в Україні святкували День художника. Циклова комісія образотворчого мистецтва та методик навчання КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» до мистецького свята презентувала, в рамках карантинних вимог, виставку студентських та викладацьких художніх робіт.

Виставки до свята 30-річчя Незалежності України

До свята 30-річчя Незалежності України циклова комісія образотворчого мистецтва та методик навчання запропонувала виставки викладацьких та студентських робіт в коледжі та міському парку.