ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ "МОЗАЇКА"

«Мозаїка» - колектив тендітних юних красунь і мрійливих мужніх парубків, створений у 1997 році на базі відділення музичного виховання, це творча майстерня сучасної ліричної пісні, де не тільки закохують у неї, а й вчать розкривати її душу, відчувати її мелодійність.

Кожного року поповнюється склад колективу. Ця закономірність спрямована на те, аби якомога більше учасників пройшли через «лабораторію» пісні, даючи можливість засяяти ансамблю новими яскравими барвами, служити пошуку нових форм у реалізації творчого потенціалу ансамблю.

Колектив проводить велику роботу з художньо-естетичного виховання студентської молоді, школярів, населення області, міста, району. Ансамбль виступає з концертами на підприємствах, у навчальних закладах, військових частинах та громадських організаціях.

«Мозаїка» - учасник багатьох міських, всеукраїнських конкурсів, зокрема, у 2005 р. брав участь в обласному відбірковому конкурсі Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута - 2005», де здобув перемогу.

Цього ж року колектив став переможцем фестивалю мистецтв «Молодіжна весна - 2005», у 2006 р. – учасником ІІ Міжрегіонального студентського фестивалю «Барви осені» у м. Балта, де виконавська майстерність, емоційність, щирість зачарували глядачів. Цього ж року колективу присвоєно почесне звання «Народний самодіяльний колектив профспілок України».

Колектив - дипломант V Всеукраїнського фестивалю аматорського мистецтва (2007 р.), учасник міжнародного фестивалю духовної музики (2010 р.), фестивалю "Молодь - майбутнє України" (2012 р.). Вокальний ансамбль дипломант І ступеню VII фестивалю художньої творчості "Тарасова криниця" та переможець у номінації "Відкриття фестивалю" (2013 р.), дипломант другого ступеню обласного огляду-конкурсу колективів вокально-хорового жанру, присвяченого 60-річчю утворення черкаської області (2013 р.), лауреат ІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Планета мистецтв", лауреат І премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Ритми літа" (2015 р.).

Щасливі своїми здобутками всі покоління ансамблю, закохані у пісню – скарбницю духовності, що полонить почуття, розум і серце.

Художній керівник ансамблю "Мозаїка"  - Вишневецька Людмила Георгіївна.

• Переглядів: 2032