ВОКАЛЬНЕ ТРІО "ПЕРЛИНА"

Осередком багатовікової традиції української пісні є акапельний спів. Продовжує та зберігає багатовікову історію вокальне тріо «Перлина» створене в січні 2011 року. До складу колективу входять студентки відділення музичного мистецтва. У їхньому виконанні звучать авторські  твори та українські народні обробки.

За короткий час роботи отримали диплом «Рось шукає таланти», диплом лауреата другого Всеукраїнського фестивалю – конкурсу вокально – хорового мистецтва «Пісенний край», ІІ місце (2011 рік м. Полтава),диплом лауреата другого регіонального конкурсу музично – виконавської майстерності серед молоді та юнацтва, ІІІ місце (2012 рік м. Вінниця),диплом всеукраїнського фестиваль – конкурсу «Зимова фантазія», І місце (2013 рік м. Київ), диплом міжнародного конкурсу «Пісенний край», ІІІ місце (2013 рік м. Полтава), диплом ІІ ступеня обласного конкурсу, присвяченого 60 – річчю утворення Черкаської області (м.Черкаси 2013 рік), диплом п’ятого всеукраїнського відкритого конкурсу «Осіння мелодія», І місце (2014 рік), диплом міжнародного конкурсу MUSIC START, І місце (2014 рік м. Львів),диплом за участь у фестивалі до 155 – річчя від д.н. П.Д. Демуцького (2015 рік), велику кількість подяк. Твори у їхньому виконанні лунають  на сценах педагогічного коледжу, міського будинку культури, дитячих садків, шкіл; також  є активними учасниками міських та районних заходів.

Справжнім визнанням їх творчої неповторності є вихід компакт-диску (2015 рік).

Художній керівник тріо «Перлина» - Сергій Степанович Цюра.

• Переглядів: 2053