Циклова комісія фізичного виховання і методик

Місія Коледжу – збереження і примноження традицій сучасної якісної української освіти

Проблема, над якою працює циклова комісія: «Підвищення рухової активності студентів засобами рухливих спортивних ігор та естафет з  метою формування фундаментальних знань, умінь і навичок та зміцнення і охорони здоров’я майбутніх спеціалістів».

Викладачі комісії забезпечують викладання: фізичної культури, фізичного виховання, спортивних ігор та розваг з методикою навчання, лікувальної фізкультури і масажу, легкої атлетики з методикою навчання, гімнастики з методикою навчання, допризовної підготовки юнаків, методики навчання лижної підготовки, методики навчання плавання.

Викладачі циклової комісії фізичного виховання і методик:

Матюшин Сергій Альбертович

Матюшин Сергій Альбертович – голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, кандидат у майстри спорту з волейболу


Черненко Любов Петрівна

Черненко Любов Петрівна – спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, майстер спорту з художньої гімнастики


Черевко Олександр Дмитрович

Черевко Олександр Дмитрович – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист


Куцерда Володимир Володимирович

Куцерда Володимир Володимирович – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, викладач фізичної культури та фізичного виховання, керівник спортивної секції з баскетболу (юнаки)


Карасєвич Марина Петрівна

Карасєвич Марина Петрівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач фізичної культури та фізичного виховання, керівник спортивної секції з баскетболу (дівчата)Просвітницька робота серед студентів:
- формування у студентів усвідомлення того, що людина сама відповідає за своє здоров’я, і тільки вона зможе його зберегти. Жоден лікар не зробить для неї того, що вона сама здатна зробити для себе;
- виховання у студентів свідомої потреби морального, фізичного, духовного самовдосконалення;
- прищеплення навичок особистої гігієни, загартування, культури харчування та загальної культури особистості.       

В коледжі культивуються такі види спорту: баскетбол, волейбол, футбол, легка атлетика, настільний теніс, ритмічна гімнастика.«Я ЛЮБЛЮ БАДМІНТОН»

Викладачі циклової комісії фізичного виховання та методик разом із здобувачами освіти КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» долучилися до ІІ етапу Всеукраїнського челенджу, присвяченому Всесвітньому дню бадмінтону «Я люблю бадмінтон».

Нагородження переможців

6 червня 2024 року відбулося нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнського челенджу до Всесвітнього дня бадмінтону «Я люблю бадмінтон» (далі – Челендж), який проходив з 16 березня по 15 травня.

Чемпіонат міста з легкої атлетики

07-09 травня 2024 року в м. Умань до Дня Європи проведено Чемпіонат міста з легкої атлетики, в якому взяли участь понад 100 представників учнівської та студентської молоді з 15 закладів вищої, фахової, загальної середньої освіти міста.

Відбулися Обласні змагання з легкоатлетичних метань

2 травня 2024 року у м. Черкаси відбулися Обласні змагання з легкоатлетичних метань на призи бронзового призера ХХVI Олімпійських ігор ЗМС О. Крикуна, під патронатом відділення НОК України в Черкаській області. 

Відбувся легкоатлетичний забіг

1 травня 2024 року в м. Умань відбувся легкоатлетичний забіг, присвячений 10-ій річниці започаткування «Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України», в якому взяли участь здобувачі КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Флешмоб «Whitecard»

5 квітня 2024 року здобувачі освіти та викладачі КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» долучилися до флешмобу «Whitecard» до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру і Всесвітнього дня здоров’я. Відео

До Всесвітнього дня бадмінтону

1 квітня 2024 року відбулося урочисте нагородження переможців І етапу Всеукраїнського челенджу до Всесвітнього дня бадмінтону «Я люблю бадмінтон».

Спортивне життя коледжу

Упродовж лютого-березня 2024 року тривали внутрішні змагання з футзалу серед здобувачів освіти КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Спортивне життя коледжу

У рамках проведення спортивно-масових заходів серед здобувачів освіти в закладах фахової передвищої освіти «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ», ініційованого Президентом України в 2023/2024 навчальному році, 26 березня 2024 року відбулися внутрішні змагання з тенісу настільного серед здобувачів освіти та викладачів КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Спортивні новини

Вітаємо здобувача освіти КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» ЛЯГОЦЬКУ Софію з вдалим виступом на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів, який відбувся 17 березня 2024 року у Вінниці!!!!!!

Спортивні новини

Здобувач освіти КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» Майстер спорту України, СТОЛЯРЧУК Артем став переможцем престижного Міжнародного турніру з боксу Дана Позняка в Литві в складі збірної України з боксу серед молоді 16 березня 2024 року.

Челендж «Я люблю бадмінтон»

Викладачі циклової комісії фізичного виховання та методик разом із здобувачами освіти КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» долучилися до Всеукраїнського челенджу, присвяченому Всесвітньому дню бадмінтону «Я люблю бадмінтон».

ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ВОЛЕЙБОЛУ!

07.02.2024 року КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» завітав на запрошення до Дзензелівського закладу загальної середньої освіти (ЗЗСО) І-ІІІ ст. Маньківської селищної ради Уманського району для товариської зустрічі з волейболу та проведення профорієнтаційної роботи.

Спортивні новини

19.01.2024 року у м. Черкаси відбувся Відкритий чемпіонат Черкаської області з легкої атлетики у приміщенні.

Спорт! Навчання

Лижна підготовка є невід’ємним складником фізичного виховання.

Звіт циклової комісії

Підсумки роботи викладачів циклової комісії фізичного виховання і методик за перше півріччя 2023/24 н.р.

Спортивні новини

6 грудня у спортивній залі КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» відбувся спортивно-виховний захід, присвячений Дню Збройних сил України!

Спортивні новини

Українська федерація «Спорт заради розвитку» нагородила КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» Дипломом за участь у встановленні Національного рекорду «Єднання» до Всесвітнього дня дітей

В Умані фінішував Чемпіонат міста з волейболу

В Умані фінішував Чемпіонат міста з волейболу серед студентської молоді закладів вищої та фахової передвищої освіти.

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ

8 листопада 2023 року відбулося засідання Регіонального методичного об’єднання викладачів фізичного виховання педагогічних фахових коледжів Південного регіону України на базі КЗ «Одеський педагогічний фаховий коледж» в онлайн – режимі.

Відбувся особистий чемпіонат міста з тенісу настільного

26 жовтня в Умані відбувся особистий чемпіонат міста з тенісу настільного серед студентської молоді, в якому взяли участь представники 5 закладів вищої та фахової передвищої освіти міста.

Відбувся Чемпіонат міста з футболу

17-19 жовтня 2023 року відбувся Чемпіонат міста з футболу серед студентської молоді, в якому взяли участь представники 4 закладів вищої та фахової передвищої освіти міста.

Відбувся Фінал Кубку України з легкоатлетичних метань

14.10.2023 року у м. Київ відбувся Фінал Кубку України з легкоатлетичних метань 2023 року «Всеукраїнські змагання з метань пам`яті ЗТУ Є. Сюча».

Особистий чемпіонат міста Умані з легкої атлетики

З 10-12 жовтня 2023 року проходив особистий чемпіонат міста Умані з легкої атлетики, у якому брали участь спортсмени ліцеїв та закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Вітаємо з перемогою!

28 вересня 2023 року на Центральному стадіоні були проведені спортивні змагання з нагоди Дня захисників і захисниць України. 

Товариська зустріч з футболу

Товариська зустріч з футболу між викладачами та здобувачами освіти Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради»

З нагоди Міжнародного дня студентського спорту

20.09.2023 року в коледжі відбувся спортивний захід з нагоди Міжнародного дня студентського спорту, де проводилися майстер-класи ,показові виступи, товариська зустріч з волейболу між викладачами коледжу.

Челендж фізичних активностей

Здобувачі КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради" долучаються до BEACTIVE DAY у рамках Європейського тижня спорту та беруть участь у Челенджі фізичних активностей

Міжнародний день студентського спорту

Міжнародний день студентського спорту у КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Біжу за ЗСУ

"Біжу за ЗСУ" - міський захід, присвячений дню пам'яті Захисників та захисниць України.

До Дня фізичної культури та спорту

В Україні День фізичної культури та спорту відзначають у другу суботу вересня, свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів.

Участь у міських змаганнях з легкої атлетики

22.05.2023р. студенти коледжу взяли участь у міських змаганнях з легкої атлетики у фізкультурно-оздоровчому, спортивному заході з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня.

Товариська зустріч

7 КВІТНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ‘‘Я Товариська зустріч з волейболу між викладачами і студентами коледжу!

День здоров'я

7 квітня - Всесвітній день здоров‘я! Здобувачі освіти та викладачі КЗ « Уманський гуманітарно- педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» виконують ранкову руханку.

Челендж до Всесвітнього дня здоров'я

На підтримку Збройних Сил України Комунальний заклад «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» підтримує челендж до Всесвітнього дня здоров’я «Жму за ЗСУ»👍

ВОЛЕЙБОЛ ОБ‘ЄДНУЄ! ДОНАТИ ДЛЯ ЗСУ

Сьогодні, 16 лютого 2023 року, у спортивній залі коледжу о 14.30 год. відбулася благодійна акція на підтримку ЗСУ.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ! ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ!

9 лютого 2023 року. Команда дівчат "Авіон" Родниківського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Паланської громади з волейбольною командою студентів КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»

ВОЛЕЙБОЛ ОБ‘ЄДНУЄ!

27.01.2023р. Тривають товариські зустрічі з волейболу між студентами та працівниками КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Звітує циклова комісія викладачів фізичного виховання і методик

Підсумки роботи викладачів циклових комісій КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради" за перше півріччя 2022/23 навчального року.

Тривають товариські зустрічі з волейболу

05.01.2023 р. Тривають товариські зустрічі з волейболу між студентами та працівниками КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Товариські зустрічі з волейболу

Сьогодні, 29.12.2022 р., доєдналася до товариської зустрічі з волейболу між викладачами та студентами коледжу.

Товариські зустрічі

З нагоди Дня Збройних сил України 7 грудня 2022 року відбулися товариські зустрічі з волейболу серед молоді. У стінах  КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка  Черкаської обласної ради» зустрілися збірні команди дівчат нашого закладу та с. Родниківка.  Водночас на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зустрілися збірні команди юнаків нашого закладу та господарів.

Вітаємо із заслуженими нагородами!

Студентський і викладацький колективи КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» вітають студентів-спортсменів, їх тренерів та викладачів циклової комісії фізичного виховання і методик навчання ( голова - викладач- методист Матюшин С. А.) із заслуженими нагородами від Уманської міської ради з нагоди Дня Збройних сил України!

Товариські спортивні змагання

6 грудня 2022 р. у КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» проведено товариські спортивні змагання між студентами та гостями коледжу з нагоди Дня Збпойних сил України.

Товариська зустріч

02.12.2022 р. Товариська зустріч студентської збірної команди дівчат з волейболу та чоловічої збірної команди працівників  коледжу

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

17 листопада 2022 року  у КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» між здобувачами освіти коледжу та збірними командами гостей  пройшли спортивні товариські змагання  «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ».

З нагоди Дня фізичної культури і спорту

Викладачі циклової комісії фізичного виховання і методик взяли участь у міжнародному семінарі «Фітнес на захисті фізичного і психічного здоров’я під час війни» та Всеукраїнському Олімпійському уроці «Разом до Перемоги!»

Дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації

Упродовж тижня 15−19 листопада 2021 р., щоденно з 14:00 до 15:20 год. викладачі циклової комісії фізичного виховання і методик КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» проходили дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації «Педагогічна майстерність у сфері фізичного виховання та спорту».

Змагання з волейболу серед

4 березня 2021 року в КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка» відбулися змагання з волейболу серед студенток коледжу.

Година спілкування зі студентами 101-Д групи

09.02.2021 р. Година спілкування зі студентами 101-Д групи «День безпечного Інтернету»

Заняття з фізичного виховання у коледжі проводяться з дотриманням усіх рекомендацій

Заняття з фізичного виховання в КВНЗ " Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка" проводяться з дотриманням усіх рекомендацій щодо запобіганню захворюваності на COVID-19.

Комунальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради' © 2022