Циклова комісія фізичного виховання і методик

Місія Коледжу – збереження і примноження традицій сучасної якісної української освіти

Проблема, над якою працює циклова комісія: «Підвищення рухової активності студентів засобами рухливих спортивних ігор та естафет з  метою формування фундаментальних знань, умінь і навичок та зміцнення і охорони здоров’я майбутніх спеціалістів».

Викладачі комісії забезпечують викладання: фізичної культури, фізичного виховання, спортивних ігор та розваг з методикою навчання, лікувальної фізкультури і масажу, легкої атлетики з методикою навчання, гімнастики з методикою навчання, допризовної підготовки юнаків, методики навчання лижної підготовки, методики навчання плавання.

Викладачі циклової комісії фізичного виховання і методик:

Матюшин Сергій Альбертович

Матюшин Сергій Альбертович – голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, кандидат у майстри спорту з волейболу


Черненко Любов Петрівна

Черненко Любов Петрівна – спеціаліст  вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, відмінник освіти України, майстер спорту з художньої гімнастики


Черевко Олександр Дмитрович

Черевко Олександр Дмитрович – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист


Куцерда Володимир Володимирович

Куцерда Володимир Володимирович – спеціаліст першої кваліфікаційної категорії, викладач фізичної культури та фізичного виховання, керівник спортивної секції з баскетболу (юнаки)


Карасєвич Марина Петрівна

Карасєвич Марина Петрівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач фізичної культури та фізичного виховання, керівник спортивної секції з баскетболу (дівчата)


Кравченко Микола Олександрович

Кравченко Микола Олександрович – спеціаліст І кваліфікаційної категорії, викладач фізичної культури та фізичного виховання


Просвітницька робота серед студентів:
- формування у студентів усвідомлення того, що людина сама відповідає за своє здоров’я, і тільки вона зможе його зберегти. Жоден лікар не зробить для неї того, що вона сама здатна зробити для себе;
- виховання у студентів свідомої потреби морального, фізичного, духовного самовдосконалення;
- прищеплення навичок особистої гігієни, загартування, культури харчування та загальної культури особистості.       

В коледжі культивуються такі види спорту: баскетбол, волейбол, футбол, легка атлетика, настільний теніс, ритмічна гімнастика.Участь у міських змаганнях з легкої атлетики

22.05.2023р. студенти коледжу взяли участь у міських змаганнях з легкої атлетики у фізкультурно-оздоровчому, спортивному заході з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня.

ВОЛЕЙБОЛ ОБ‘ЄДНУЄ! ДОНАТИ ДЛЯ ЗСУ

Сьогодні, 16 лютого 2023 року, у спортивній залі коледжу о 14.30 год. відбулася благодійна акція на підтримку ЗСУ.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНІ ЗАХОДИ! ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ!

9 лютого 2023 року. Команда дівчат "Авіон" Родниківського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Паланської громади з волейбольною командою студентів КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»

ВОЛЕЙБОЛ ОБ‘ЄДНУЄ!

27.01.2023р. Тривають товариські зустрічі з волейболу між студентами та працівниками КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Звітує циклова комісія викладачів фізичного виховання і методик

Підсумки роботи викладачів циклових комісій КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради" за перше півріччя 2022/23 навчального року.

Тривають товариські зустрічі з волейболу

05.01.2023 р. Тривають товариські зустрічі з волейболу між студентами та працівниками КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Товариські зустрічі з волейболу

Сьогодні, 29.12.2022 р., доєдналася до товариської зустрічі з волейболу між викладачами та студентами коледжу.

Товариські зустрічі

З нагоди Дня Збройних сил України 7 грудня 2022 року відбулися товариські зустрічі з волейболу серед молоді. У стінах  КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка  Черкаської обласної ради» зустрілися збірні команди дівчат нашого закладу та с. Родниківка.  Водночас на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зустрілися збірні команди юнаків нашого закладу та господарів.

Вітаємо із заслуженими нагородами!

Студентський і викладацький колективи КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» вітають студентів-спортсменів, їх тренерів та викладачів циклової комісії фізичного виховання і методик навчання ( голова - викладач- методист Матюшин С. А.) із заслуженими нагородами від Уманської міської ради з нагоди Дня Збройних сил України!

Товариські спортивні змагання

6 грудня 2022 р. у КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» проведено товариські спортивні змагання між студентами та гостями коледжу з нагоди Дня Збпойних сил України.

Товариська зустріч

02.12.2022 р. Товариська зустріч студентської збірної команди дівчат з волейболу та чоловічої збірної команди працівників  коледжу

КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

17 листопада 2022 року  у КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» між здобувачами освіти коледжу та збірними командами гостей  пройшли спортивні товариські змагання  «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ».

З нагоди Дня фізичної культури і спорту

Викладачі циклової комісії фізичного виховання і методик взяли участь у міжнародному семінарі «Фітнес на захисті фізичного і психічного здоров’я під час війни» та Всеукраїнському Олімпійському уроці «Разом до Перемоги!»

Дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації

Упродовж тижня 15−19 листопада 2021 р., щоденно з 14:00 до 15:20 год. викладачі циклової комісії фізичного виховання і методик КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» проходили дистанційне навчання за програмою підвищення кваліфікації «Педагогічна майстерність у сфері фізичного виховання та спорту».

Змагання з волейболу серед

4 березня 2021 року в КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка» відбулися змагання з волейболу серед студенток коледжу.

Година спілкування зі студентами 101-Д групи

09.02.2021 р. Година спілкування зі студентами 101-Д групи «День безпечного Інтернету»

Заняття з фізичного виховання у коледжі проводяться з дотриманням усіх рекомендацій

Заняття з фізичного виховання в КВНЗ " Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка" проводяться з дотриманням усіх рекомендацій щодо запобіганню захворюваності на COVID-19.

Комунальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради' © 2022