ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ - ЦЕ ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію – Голодомор, який забрав мільйони людських життів.

У четверту суботу листопада традиційно  Україна і світ вшановує пам’ять мільйонів жертв Великого Голоду 1932-1933 років.

26 листопада 2022 року студенти та викладачі КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» разом з громадськістю м. Умань вшанували пам’ять про загиблих панахидою та покладанням квітів та лампадок до пам'ятного знаку жертвам Голодомору.

Щорічно, цього дня проводиться всеукраїнська акція «Запали свічку».

О 16.00 год. запаліть свічку в своєму вікні. Віддайте шану тим, хто пізнав голодне жахіття без хліба. Детальніше