ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ ХУДОЖНИКА УКРАЇНИ!

Шановних  викладачів  циклової комісії образотворчого мистецтва: Козак Н. Д.  голова комісії; Черевко Л. В., Барабаш В. І., Кожушка Т. С.; студенти і випускники, керівники з організації роботи з образотворчого мистецтва, художники, талановиті майстри чарівного пензля!

🌈Вітаємо вас з Днем художника України.

Бажаємо  вам великих шедеврів у творчості, натхнення і наснаги, цікавих ідей і успішної передачі свого сприйняття світу в своїх роботах, міцного здоров'я, великого щастя та вірної любові.

Ви наповнюєте світ новими кольорами, емоціями і цікавими ідеями. Ви вмієте  бачити красу і гармонію, де інші її не помічають!

Бажаємо вам невичерпної творчої енергії, яскравих фарб, безмежної уяви і вдалих проєктів!

💙💛

Колектив КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий

коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»