З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні викладачі, здобувачі освіти, ветерани педагогічної праці, випускники, колеги- освітяни!!!

Вітаю Вас з Днем працівника освіти!

Ви щоденною працею формуєте наше майбутнє!

Освітянська професія не просто навчає, а надихає, підтримує і відкриває нові горизонти для наших вихованців.

Зичу Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, перемоги України, миру і добробуту!

Хай сумлінне служіння обраній справі буде й надалі для Вас джерелом натхнення і нових досягнень, а засіяна Вашою невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами!

Нехай Ваша  педагогічна діяльність приносить тільки радість, а в житті панують щастя та гармонія!

У складний для України час, Ви донатите на ЗСУ, проводите благодійні акції, волонтерите, виховуєте патріотичні почуття у молодого покоління українців, - тримаєте освітній стрій !

Ви щоденно даруєте знання, але ще більше - віру в себе! Душевних Вам сил, наснаги і тепла! Освіта переможе!!! Слава Україні! Героям слава!

З повагою      Зоя КРАМСЬКА,    в. о. директора КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради»