ВІТАЄМО В.О. ДИРЕКТОРА ЗОЮ КРАМСЬКУ З НАГОРОДЖЕННЯМ ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Колектив КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» вітає в.о. директора, доктора філософії, відмінника освіти України, нагородженої нагрудним знаком МОН України «Василь Сухомлинський»

КРАМСЬКУ  ЗОЮ МИХАЙЛІВНУ

з нагородженням Почесною грамотою Черкаської обласної ради!

Нагороду вручив перший заступник голови  Черкаської обласної ради

Роман Володимирович СУЩЕНКО

під час зустрічі кращих освітян Черкащини з керівництвом області з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня працівників освіти України.🇺🇦

Вітаємо із значним досягненням, яке заслужено принесло Вам  цю відзнаку. Ви - приклад наполегливості та відданості своїй справі. Ваша працездатність, фаховість і відповідальність надихають та стають прикладом для інших. Ми раді бути частиною цього особливого моменту у Вашому житті.

Зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпної енергії, нових звершень !