З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

ВІТАЮ З ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ !!!
Шановні викладачі циклової комісії педагогіки, психології та методик дошкільної освіти (голова - к. пед. н. ЛЮБЧЕНКО І. І.), здобувачі освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта, випускники, колеги, ветерани дошкільної освіти та усі працівники дошкілля!!!!
Щиро вітаю Вас з Всеукраїнським Днем дошкілля!!!!
Усім, хто вкладає душу в освіту, працює із студентами - дошкільниками, дарує любов дошкільнятам,- заслуговують на найвищу подяку!
Нехай мирне небо над Україною стане звичайним явищем. Щоб щасливі обличчя дітей зустрічали дорослих і надихали на нові звершення.
Бажаю кожному з Вас лишатися такими ж добрими, оптимістичними та життєрадісними! Нехай кожен день приносить наснагу від праці та гарний настрій!
Дякую вам за відданість коледжу та професії!
Найскорішої перемоги України!