ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ЗЕМЛІ

До ВСЕСВІТНЬОГО  ДНЯ  ЗЕМЛІ

здобувачами освіти 301-Д групи ОПС фаховий молодший бакалавр відділення дошкільної і початкової освіти був створений  тематичний відеоролик, в якому студенти говорять про символи та історію  започаткування цієї події.

Традиційні  заходи до дня Землі  привертають увагу людства до проблем нашого спільного дому - планети Земля та ще раз спонукають нас до дбайливого ставлення до природи і  турботу один про одного.

Не забуваймо, людина в результаті своєї життєдіяльності, на жаль,  завдає значної шкоди довкіллю, а  ми можемо зараз це змінити.

Лариса ПОШТАРУК, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, викладач природничих дисциплін