100 РОКІВ ІЗ ІМ’ЯМ ШЕВЧЕНКА

100 років із ім’ям Шевченка

Дивлячись у минуле, вкладатися в майбутнє. Уманський гуманітарно-педагогічний коледж гідно несе ім’я Тараса Григоровича Шевченка вже століття.

Привітав колектив закладу із ювілеєм від дня найменування очільник Черкащини Ігор Табурець. Він відвідав заклад під час робочої поїздки на Уманщину.

Творчий колектив коледжу підготував урочистості з нагоди річниці. Символічно, що вони відбулися в переддень 210-ої річниці з дня народження Кобзаря.

Навчальний заклад став невід’ємною частиною освітнього простору Черкащини. Викладацький колектив щодня вкладається в розвиток національної системи освіти.

Наша область і країна в цілому потребують якісних фахівців.

Чекаємо випускників коледжу в рядах освітян Черкащини.

Попереду великі справи!

Віримо в Перемогу! І в наші ЗСУ!

Джерело: https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=809534794551766&id=100064857574112&mibextid=WC7FNe