ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ "УМАНЬ У ВОГНІ ВІЙНИ"

23.02.2024 року здобувачі освіти коледжу разом із заступником директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи Валентином Білошкурським відвідали відкриття виставки "Умань у вогні війни" в ДІАЗ "Стара Умань" з нагоди другої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, зворушливі виступи організаторів та запрошених, фотоколажі та фото найболючіших і найкривавіших подій на уманьщині за весь період війни, уламки, збитих нашими ППО, нищівних ракет та безпілотників типу "шахед", все це є доказом того, що війна - це не фронтова зона, війна - територія усієї України.

Не пробачимо! Відвоюємо! Переможемо!

Слава Україні! Героям Слава!