День художника в КЗ "УГПФК ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради"

День художника – це свято не тільки професіоналів, але і любителів живопису, яке святкується в другу неділю жовтня. Творчість зберігає в людині можливість радіти світу і любити його. Тому це свято – для всіх любителів прекрасного.

Професії художника тисячі років – ще древні люди створювали картини наскального живопису.

У Стародавньому Єгипті вважалося, що написані зображення володіють магічним ефектом.

Щиро радіємо, що можемо долучитися з нашими здобувачами освіти як поціновувачі мистецтва, до відзначення цього свята краси  і творчості.

Створюючи живописні мистецькі твори на різні тематики наші здобувачі освіти тримають освітянський стрій та наближають перемогу.

Наталія Козак, голова ЦК образотворчого мистецтва та методик навчання