Дні європейської спадщини

Місто Умань восьмий рік поспіль, бере участь у загальноєвропейському проєкті – Дні європейської спадщини. Ця ініціатива покликана привернути увагу громадськості до культурної спадщини та її ролі у розвитку сучасного суспільства.

Відділом  туризму Уманської міської ради  запланована цікава програма заходів Днів европейської спадщини в Умані.  Цьогорічна тема: «Жива спадщина».

Це означає, що туристичні маршрути незвичні, цікаві.

Здобувачі освіти  101-ДС групи відділення дошкільної і початкової освіти класний керівник Загоруйко Н.М. та 104-С групи відділення соціальної та спеціальної освіти Соболенко О.І. Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради» мали можливість відвідати безкоштовну екскурсію Софіївкою з елементами театралізації та отримати максимум емоцій та вражень.

Щиро дякуємо, начальнику відділу туризму Уманської міської ради, Гекалюк Л.Ю. за надану можливість.