30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотеки КЗ «Уманський гуманітарно - педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» (завідувач бібліотеки Наталія МЕЛЬНИЧУК), бібліотекарі, читачі та просто поціновувачі книги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу людей до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Бібліотека – особливе місце. Нехай там завжди панує чарівна атмосфера. Нехай книги дбайливо і вірно зберігають цікаву інформацію і радують своїх читачів!

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

За дорученням колективу в. о. директора Зоя КРАМСЬКА