НАРОДНИЙ ХОР КОЛЕДЖУ

Народний хор Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім.Т.Г.Шевченка, найстарший творчий колектив закладу. Зароджувався колектив любителів пісні як однорідний жіночий хор дошкільного відділення в далекому 1967 році викладачем диригування Сидоренко Катериною Іванівною. В репертуарі хору були твори українських композиторів та народні пісні. Продовжив керування хором Хекало Михайло Михайлович. З 2010 року керівником колективу є Цюра Сергій Степанович, концертмейстер Бердніков Олександр Сергійович.

Прийшло й заслужене визнання – у 1990 році хоровому колективу присвоєно звання народного, яке було підтверджене у 1995, 1999, 2006 роках. Народний хор коледжу – активний пропагандист української народної пісні, своїми творами виховує почуття національної гордості, любові до рідного краю, Батьківщини. В репертуарі хору звучать українські народні пісні, авторські твори, обробки та пісні місцевих авторів.

За багаторічну концертну діяльність народний хор неодноразово нагороджувався почесними грамотами Міністерства культури та обкому профспілки.