Циклова комісія природничих дисциплін і математики

Місія Коледжу – збереження і примноження традицій сучасної якісної української освіти

До складу циклової комісії входять висококваліфіковані, досвідчені педагогічні працівники коледжу, які забезпечують теоретичну та практичну підготовку студентів.

Кожен викладач – неординарна особистість зі значним інтелектуальним потенціалом, організаторськими та педагогічними здібностями. Але всіх їх об’єднує любов до підростаючого покоління, відданість справі, почуття відповідальності та обов’язку.

У розпорядженні комісії 3 сучасних комп’ютерних класи, об’єднаних в локальну мережу, інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, екран, ноутбук.

Науково-методична проблема: формування професійних компетентностей студентів у процесі вивчення дисциплін природничо-математичного циклу.

Мета викладачів циклової комісії: підвищення рівня педагогічної майстерності викладачів комісії, впровадження в навчальний процес сучасних методик і технологій навчання та виховання.

Науково-методична діяльність членів комісії: публікації у фахових виданнях; видання посібників; керівництво та наставництво у написанні курсових робіт; участь у наукових конференціях, семінарах, тренінгах, методичних фестивалях.

Викладачі циклової комісії природничих дисциплін та математики:

Білошкурська Світлана Сергіївна

Білошкурська Світлана Сергіївна – голова комісії, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, магістр, викладач математики, методики навчання математики, основ початкового курсу математики

 


Цимбалюк Валентина Василівна

Цимбалюк Валентина Василівна – кандидат хімічних наук, доцент, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, викладач хімії, біології і екології

 


Білошкурський Валентин Васильович

Білошкурський Валентин Васильович – заступник директора з соціально-гуманітарної та виховної роботи, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, магістр, викладач методики навчання інформатики, основ інформатики з елементами програмування, практичного курсу інформатики

 


Поштарук Лариса Іванівна

Поштарук Лариса Іванівна –  спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, магістр, викладач анатомії, фізіології і гігієни дітей дошкільного віку, географії, біології і екології


Шабаш Світлана Павлівна

Шабаш Світлана Павлівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, магістр, викладач анатомії, фізіології і гігієни дітей дошкільного віку, основ медичних знань

 


Шимкова Юлія Миколаївна

Шимкова Юлія Миколаївна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, магістр, викладач математики, основ алгоритмізації та програмування, інформаційних технологій та ТЗН

 


Мельничук Олена Дмитрівна – спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, викладач біології і екології, хімії, формування культури харчування дітей в початковій школі


Мусатова Оксана Віталіївна

Мусатова Оксана Віталіївна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії, магістр, викладач фізики і астрономії

 


Бондаренко Олексій Сергійович

Бондаренко Олексій Сергійович – спеціаліст І кваліфікаційної категорії, викладач методики навчання інформатики в початковій школі, інформаційно-комунікаційних технологій та ТЗН

 


Декарчук Наталія Іванівна

Декарчук Наталія Іванівна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії, викладач математики (алгебра і початки аналізу та геометрія), фізики і астрономії

 


Сажієнко Алла Петрівна

Сажієнко Алла Петрівна – спеціаліст І кваліфікаційної категорії, викладач краєзнавчої і туристичної роботи з методикою роботи в оздоровчих закладах, методики організації центрів позашкільної освіти

 


Ветерани педагогічної праці:

Кліщук Надія Михайлівна

КЛІЩУК НАДІЯ МИХАЙЛІВНА

З 1985 по 2018 рік працювала на посаді викладача КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г.Шевченка».


Гостьова лекція з теми: «Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкової школи»

20 березня 2024 року на базі КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж Черкаської обласної ради» було проведено гостьову лекцію для здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Початкова освіта» з теми: «Цифрові освітні технології у роботі вчителя початкової школи».

День безпечного Інтернету

06 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Це вже 21 День безпечного Інтернету.

Звіт циклової комісії

Підсумки роботи викладачів циклової комісії природничих дисциплін і математики за перше півріччя 2023/24 н.р.

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

05.12.2023 р. в 103-ПМ групі відділення дошкільної і початкової освіти КЗ « Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради» відбулась година спілкування «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!»

Декадник циклової комісії

З 15.11.2023 до 28.11.2023 в КЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г. Шевченка Черкаської обласної ради" проходив декадник циклової комісії природничих дисциплін і математики.

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

28 листопада 2023 року, викладачі природничих дисциплін (Поштарук Л.І. та Сажієнко А.П.) взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Біобезпека, захист та благополуччя тварин».

Екскурсія в Агрохімічну Лабораторію

28.11.2023 р. студенти 202-П групи отримали унікальну можливість дізнатися більше про світ хімії завдяки екскурсії в Агрохімічна Лабораторія ПП « Поділля-Агрохімсервіс».

Дивовижне поруч!

З метою удосконалення знань з природничих дисциплін, сьогодні 21 листопада 2023 року, здобувачі освіти 103-ПМ групи на чолі з викладачами А.П. Сажієнко та Л.І. Поштарук (класний керівник) відвідали освітньо-просвітницький центр ''Планетарій''.

На занятті з математики

На скільки більший стакан для кави розміром XL від L? Як визначити ємність посудини без спеціального мірного посуду? Саме таким дослідження займалися здобувачі освіти 202-П групи на занятті з математики.

Екскурсія до Першої української ІТ-школи Academy Hacker

Програміст - одна з найпривабливіших професій для молоді, адже вона відкриває величезні перспективи та можливості.

Участь у вебінарі

20 листопада 2023 року викладачі комісї Юлія Шимкова та Світлана Білошкурська взяли участь у вебінарі щодо організації роботи з освітньою платформою Labster (https://www.labster.com/), організованою Міністерством освіти і науки України.

СПІВПРАЦЯ ІЗ ЗАКЛАДАМИ ОСВІТИ ПІВДЕННОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ

17.11.2023 року викладачі природничих дисциплін КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради» взяли участь в онлайн-засіданні методичного об'єднання закладів фахової передвищої освіти Південного регіону України, яке відбулося на базі Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського.

Пізнавальне шоу "Я люблю Україну"

Хто краще володіє українською мовою? Пам'ятає історію? Розуміється на географії? Знає народні пісні? Сьогодні відповіді на ці та інші питання з'ясовували здобувачі освіти 101-ДС, 102-ПС, 103-ПМ та 104-С під час пізнавального шоу "Я люблю Україну".

СПІВПРАЦЯ З ПІВДЕННИМ РЕГІОНОМ УКРАЇНИ

25.10.2023 року цикловою комісією природничих дисциплін і математики організовано та проведено регіональне методичне об'єднання викладачів математики закладів фахової передвищої освіти Південного регіону України в on-line режимі.

21 лютого – Міжнародний день рідної мови

Здобувачі освіти 205-С групи (класний керівник Декарчук Н.І.)  долучилися до святкування – взяли участь в онлайновій годині спілкування: «Українська мова очима математики».

Кібербезпека - актуально!

22.02.2022р. викладачем циклової комісії природничих дисциплін та математики Шимковою Юлією Миколаївною, проведена виховна година на тему "Безпека в інтернеті" для здобувачів освіти 101-Д групи.

Співпраця з закладами дошкільної освіти міста Умань

28.01.2022р. викладачі комісії Світлана Білошкурська та Юлія Шимкова взяли участь у проведенні семінару-практикуму "Запровадження інформаційно-комунікаційних технологій у практику роботи закладів дошкільної освіти" у дошкільному закладі №31 м.Умань

ЗВІТ про проведення заходів декадника циклової комісії

ЗВІТ про проведення заходів декадника циклової комісії природничих дисциплін та математики (02–12.11.2021)

Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.

Виховна година «Сім чудес України»

30 листопада 2021 року проведено виховну годину «Сім чудес України» зі студентами 304-П групи спеціальності 013 Початкова освіта.

Комунальний заклад "Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради' © 2022