Центр психологічної підтримки

На основі психологічної служби КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім.Т.Г.Шевченка Черкаської обласної ради» створено Центр психологічної підтримки. Він допомагатиме всім, хто у період війни потребує підтримки психолога. Роботу Центру організували в онлайн-режимі. Для того, щоб отримати екстрену безкоштовну психологічну консультацію, треба заповнити заявку на отримання психологічної допомоги.

Усім, хто звертається до психологів, інструктують: «Ми — психологи-консультанти Центру психологічної підтримки КЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради».

Тут, усі, хто потребує екстреної психологічної підтримки та допомоги, зможе її отримати безкоштовно.

Після цього наші фахівці працюватимуть індивідуально з кожним, хто звернеться.

ФОРМАТ КОНСУЛЬТАЦІЇ:

1. Ви заповнюєте форму.
  2. З вами зв'язується психолог нашого Центру.
  3. Ви домовляєтесь про час і формат роботи.
  4. Час консультації 30 хв».

Багато корисної інформації також розміщено в телеграм-каналі Центру психологічної допомоги Уманського педколеджу.  Канал постійно наповнюється актуальною інформацією, тож приєднуйтесь!
Разом до перемоги!
Слава Україні!